پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

انجام 17 هزار بازدید میدانی از جایگاه‌های عرضه و مصرف‌کنندگان سوخت در منطقه ارومیه

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۴۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: در سال گذشته بیش از 17 هزار بار واحدهای مصرف‌کننده سوخت اعم از نیروگاه‌ها، کارخانجات بزرگ صنعتی، جایگاه‌ها و مشترکین نفت سفید در مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی در طرح پایش سوخت مورد بررسی و بازدید میدانی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، احمد مجرد با اعلام خبر فوق اظهار کرد: در منطقه ارومیه اجرای طرح‌ راستی‌آزمایی خانوارهای مصرف‌کننده نفت سفید و همچنین 131 باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی بیشترین میزان بازدید میدانی و مشترک را به خود اختصاص داده‌اند.

 

مجرد افزود: از کل بازدیدهای صورت گرفته در سال گذشته، هفت هزار و 900 بازدید مربوط به جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی منطقه، هفت هزار بازدید مربوط به طرح راستی‌آزمایی مصرف‌کنندگان نفت سفید شهری و روستایی، یک هزار و 200 بازدید مربوط به صنایع و مصرف‌کنندگان عمده و بقیه مربوط به سایر واحدهای مصرف‌کننده سوخت در سطح منطقه است.

مدیر منطقه ارومیه تصریح کرد: بازدیدهای صورت گرفته بر اساس برنامه مدون و در راستای تحقق رسالت اصلی شرکت و صیانت از حقوق شهروندی ‌به منظور مدیریت و نظارت بر تامین و توزیع به‌ موقع سوخت و کنترل کیفیت و کمیت فرآورده انجام می‌شود.

 

شایان ذکر است، منطقه ارومیه یکی از مناطق 37گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که با دارا بودن پنج ناحیه (مرکزی ارومیه، سلماس، خوی، ماکو و بازرگان) چهار باب انبار نفت و دو مرکز سوختگیری هواپیمایی، وظیفه تامین و توزیع سوخت مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی را به عهده دارد.