پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

توزیع الکترونیکی بیش از 9 میلیون لیتر سوخت در بخش کشاورزی منطقه میاندوآب

(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از توزیع الکترونیکی بیش از نه میلیون لیتر نفتگاز در بین مصرف‌کنندگان بخش کشاورزی این منطقه از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، سیدجواد فیض‌حسینی ضمن اشاره به شرایط خاص جغرافیایی منطقه در تولید محصولات کشاورزی و باغی و همچنین قرار داشتن این منطقه به عنوان قطب تولید گندم و چغندر، اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیش از نه میلیون لیتر نفتگاز سهمیه‌ای در بین فعالان این حوزه، بر اساس سطح زمین زیر کشت و تعداد ادوات کشاورزی، از طریق فروشندگی‌های مجاز و به صورت الکترونیکی  توزیع شده است.

بر پایه این گزارش، فیض‌حسینی گفت: متقاضیان و فعالان سوخت بخش کشاورزی می‌توانند با مراجعه به سامانه (سدف) به آدرس  NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR و تکمیل اطلاعات درخواستی نسبت به ثبت واقعی درخواست جهت تحویل سهمیه اختصاصی خود اقدام کنند.

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی کارکنان منطقه و شرکت‌های حمل فرآورده‌های نفتی، تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم  جهت ذخیره‌سازی و توزیع بهینه و مطلوب نفتگاز در سطح منطقه انجام شده است.

وی با اشاره به فعالیت بیش از 26 هزار دستگاه تراکتور و سه هزار دستگاه کمپاین فعال، از تعامل و همکاری صاحبان ادوات کشاورزی، ادارات ذیربط شهرستانی و جهاد کشاورزی هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی و دیگر سازمان‌های متولی در رابطه با روند به موقع تخصیص سهمیه سوخت ادوات کشاورزی تشکر و قدردانی کرد.

مدیر منطقه میاندوآب خاطر نشان کرد: با توجه به وسعت جغرافیایی منطقه میاندوآب و قرار گرفتن دو شهر جنوب استان آذربایجان غربی (پیرانشهر و سردشت) در همسایگی کشور عراق و اختلاف فاحش قیمت این فرآورده، امید است با ایجاد وحدت رویه یکسان، برنامه‌ریزی، کنترل و نظارت‌های لازم در بخش توزیع و بخش کنترل ادوات فعال بخش کشاورزی، از ضایع شدن حقوق صاحبان ادوات کشاورزی و قاچاق این فرآورده نفتی (نفتگاز) جلوگیری کنیم و شاهد توسعه و رونق بیش از پیش بخش کشاورزی جنوب استان آذربایجان غربی در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها باشیم.

 

سوخت بخش کشاورزی2

سوخت بخش کشاورزی1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید