پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

ثبت بیش از 9 هزار بازدید کنترل کمی و کیفی در سطح استان سمنان

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۲۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت: در سال گذشته بیش از نه هزار بازدید کنترل کمی و کیفی از مجاری عرضه سوخت و مصرف‌کنندگان عمده و جزء در سطح استان سمنان به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، علی‌اکبر عرب‌عامری در این باره گفت: به منظور صیانت از حقوق شهروندی، نظارت و کنترل بر توزیع سوخت، مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی و عرضه خارج از شبکه، بیش از نه هزار بازدید کنترل کمی و کیفی از مجاری عرضه سوخت و مصرف‌کنندگان عمده و جزء در سطح منطقه انجام شده است.

عرب‌عامری تاکید کرد: با توجه به رسالت اصلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در زمینه ذخیره‌سازی و تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی، در سال گذشته، هفت هزار و ۲۹ بازدید کنترل کمی و کیفی در سطح مجاری عرضه و همچنین یک هزار و ۹۳۴ بازدید از مصرف‌کنندگان عمده و جزء در سطح استان، توسط کارشناسان سرویس‌های صنعتی انجام شده است.

وی ابراز داشت: علاوه بر بازدیدهای مذکور، به صورت ماهیانه نیز بازدید از نیروگاه‌های سمنان و شاهرود در قالب بازدید کمیسیون قاچاق استان و همچنین 160 مورد در قالب گشت مشترک با دستگاه‌های متولی از مصرف‌کنندگان انجام که موجب کشف بیش از ۱۲۳ هزار لیتر انواع فرآورده شده که پس از طی روال قانونی در انبارهای نفت سطح منطقه تخلیه شده است.ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید