پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

توزیع بالغ بر 20 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در منطقه چابهار

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار از توزیع بیش از 20 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 از ابتدای سال‌جاری تا دهم خرداد ماه در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار، سیدکاظم اسد با بیان این خبر افزود: در بازه زمانی فروردین تا دهم خرداد ماه سال‌جاری، 20 میلیون و 780 هزار لیتر نفتگاز یورو 4 در سطح مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی منطقه توزیع شده است.

اسد میزان مصرف این فرآورده در مدت مشابه سال گذشته را حدود 11 میلیون لیتر عنوان نمود و خاطر نشان ساخت: تامین به موقع نفتگاز یورو 4 و استقبال مناسب خودروهای بخش حمل‌ونقل با توجه به موقعیت خاص منطقه از دلایل این افزایش مصرف چشمگیر در منطقه چابهار است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر این موضوع که تمامی دستگاه‌های اجرایی باید در حد توان خود برای پالایش محیط زیست و ایجاد فضایی مناسب برای زندگی مردم و تامین سلامت هموطنان بکوشند، تصریح کرد: سازگازی با محیط زیست، کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، افزایش بازده سوخت خودروهای سنگین و جلوگیری از فرسودگی زودهنگام قطعات از مهمترین مزیت‌های نفتگاز یور 4 است، ضمن اینکه کاهش مقدار گوگرد این نوع فرآورده نسبت به گازوئیل معمولی نقش به سزایی در کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی دارد.

مدیر منطقه چابهار در پایان خاطر نشان کرد: به حمد پروردگار و با تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان منطقه و همچنین پشتیبانی کارکنان ستاد، سوخت‌رسانی بی‌وقفه در تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح منطقه به نحوی مطلوب در حال انجام است.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید