پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران،

راهکارهای تسهیل در پهلودهی کشتی‌ها و افزایش ایمنی اسکله نفتی لاوان بررسی شد

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

در جلسه کارگروه تسهیل امور سوخت‌رسانی و ایمنی اسکله لاوان که با حضور معاون مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به همراه تنی چند از اعضای هیئت مدیره این شرکت برگزار شد، راهکارهای تسهیل در پهلودهی کشتی‌ها و افزایش ایمنی اسکله‌ نفتی لاوان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان، در جلسه مذکور که نمایندگان شرکت ملی نفت فلات قاره ایران در لاوان و همچنین مسولین شرکت پالایش نفت لاوان هم حضور داشتند، راهکارهای افزایش ایمنی پهلودهی کشتی‌ها در اسکله‌های نفتی شماره 1 و 2 فلات قاره بررسی شد.

حمید قاسمی‌ده‌چشمه‌ معاون مدیرعامل در این جلسه گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با برنامه‌ریزی دقیق و تلاش مستمر کارکنان و همچنین تعامل با شرکت‌های پیمانکار در بخش خصوصی، خدمت‌رسانی و سوخت‌رسانی به جزایر و بنادر کشور را با قوت و قدرت انجام می‌دهد.

علی‌اصغر عباسی مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران نیز با تاکید بر ضرورت نگهداشت تجهیزات فنی با توجه به اقلیم خاص این جزیره، اظهار کرد: تعمیرات ضربه‌گیرهای این اسکله نفتی پس از برآورد هزینه و تامین بودجه آغاز خواهد شد.

بر اساس این گزارش، با تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه و همچنین بازدید میدانی و تخصصی از تجهیزات فنی، بارگیری کشتی‌های کران‌بری حمل فرآورده از مبدا اسکله نفتی لاوان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

در این بازدید، سردشتی رئیس ناحیه لاوان و ربیعی رییس تامین و توزیع منطقه هرمزگان نیز گزارشی از وضعیت کران‌بر فرآورده در منطقه هرمزگان ارائه کردند.

گفتنی است، در سفر به جزیره لاوان، کشاورزی مدیر مهندسی و طرح‌ها، هاشمی معاون مدیر در حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی و سلوکی مشاور مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران نیز قاسمی ده‌چشمه‌ را همراهی کردند.

 

بازدید هیات مدیره از لاوان1 5
بازدید هیات مدیره از لاوان1 4
بازدید هیات مدیره از لاوان1 2
بازدید هیات مدیره از لاوان1 1
بازدید هیات مدیره از لاوان 11
بازدید هیات مدیره از لاوان 10

بازدید هیات مدیره از لاوان 5
بازدید هیات مدیره از لاوان 4
بازدید هیات مدیره از لاوان 3

 

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید