پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

سوخت‌رسانی بی‌وقفه به مناطق سیل‌زده منطقه چابهار

(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار از سوخت‌رسانی بی‌وقفه به شهرستان‌های سیل‌زده در جنوب استان سیستان و بلوچستان و ناحیه نیکشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار، سیدکاظم اسد ضمن اعلام مطلب فوق افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی در چند روز گذشته به جنوب استان سیستان و بلوچستان و به ویژه ناحیه نیکشهر و همچنین وقوع زلزله در شهرستان فنوج، بلافاصله با برگزاری نشست‌های اضطراری ستاد مدیریت بحران در منطقه و ایجاد کمیته‌ای، هماهنگی‌های لازم جهت تامین سوخت مورد نیاز مردم انجام شد.

اسد در ادامه ضمن اشاره به این موضوع که سوخت مورد نیاز تمامی روستاهایی که دچار آب‌گرفتگی شده بودند کاملا تامین و هیچ مشکلی در خصوص تامین و توزیع سوخت در شهرستان نیکشهر وجود ندارد، خاطر نشان ساخت: در همین راستا تامین به‌ هنگام سوخت تمامی ساکنان در محل‌های آسیب‌دیده از سیل و زلزله و نیز همه تجهیزات امدادرسانی در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر منطقه چابهار در پایان بر بازدیدهای مستمر میدانی کارشناسان این شرکت از محل‌های آسیب‌دیده و نیز برگزاری نشست‌های مستمر درون‌سازمانی به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر با تمامی سازمان‌ها و نهادها برای همکاری و کمک به سیل‌زدگان تاکید کرد و افزود: تا بازگشت شرایط عادی در کنار دیگر سازمان‌ها و نهادها از هیچ کمکی جهت رفع مشکل مردم شریف منطقه دریغ نخواهیم کرد.

شایان ذکر است، ناحیه نیکشهر با دارا بودن نه جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی وظیفه تامین سوخت مردم شهرستان‌های نیکشهر، قصرقند، فنوج و لاشار را بر عهده دارد.

 

3
2
1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید