پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

برگزاری بیش از 2400 نفر ساعت آموزش اچ‌اس‌ایی در منطقه کهگیلویه و بویراحمد

(یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰) ۱۰:۰۶

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهکیلویه و بویراحمد از برگزاری 2400 نفر ساعت دوره آموزشی در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد، سیدعزیزالله محمدی افزود: این دوره به منظور افزایش دانش و مهارت کارکنان مجاری عرضه در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سه ماه نخست سال جاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

محمدی، بالابردن سطح آگاهی و دانش کارکنان در حوزه ایمنی و بهداشت و محیط زیست را یکی از الزامات شرکت ملی پخش عنوان و اعلام کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی و اختصاصی اچ‌اس‌ایی به منظور پیشبرد اهداف ایمنی و بهداشت کار  و اثربخشی اقدامات در حوزه کاری به عنوان یکی از شاخص‌های سیستم‌های فعال است.

وی اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری، یک هزار و 300 نفر ساعت آموزش ایمنی و آتش‌نشانی، 500 نفر ساعت آموزش بهداشت و 600 نفر ساعت آموزش محیط زیست به شرکت‌کنندگان ارائه شده است. 

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهکیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره‌های آموزشی در ماه‌های آینده خبر داد و گفت: این دوره‌ها به صورت منظم و با هدف به روزرسانی دانش کارکنان منطقه و کاربران مجاری عرضه سوخت و افزایش مهارت آنها و حفظ محیط زیست برگزار خواهد شد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید