پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

ستاد اقامه نماز منطقه ساری حائز رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان مازندران شد

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: منطقه ساری با ارائه عملکرد در سامانه سجاده (سیستم یکپارچه بررسی عملکرد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی) حائز رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان مازندران شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، عباس خلیل‌پور بیان کرد: در سامانه مذکور بر اساس گزارشات و مستندات ارسالی، میزان پیشرفت برنامه‌ها و فعالیت‌های اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی از سوی ستاد اقامه نماز استانداری مازندران مورد بررسی قرار می‌گیرد که بر این اساس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری در بین دستگاه‌های اجرایی استان حائز رتبه برتر شد.

خلیل‌پور افزود: ستاد اقامه نماز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با کسب نمره توصیفی عالی در بین دستگاه‌های اجرایی سطح مازندران رتبه برتر را از آن خود کرد.

 وی با اشاره به اینکه ما باید ارزش‌های اسلام و انقلاب را بیش از پیش در جامعه، نسل جوان و فضای کاری گسترش دهیم، افزود: امروز مسئله نماز و امر به معروف و نهی از منکر که علل اصلی قیام امام حسین علیه السلام بوده است باید به صورت جدی و پررنگ‌تر از گذشته در میان آحاد جامعه به ویژه نسل جوان دنبال شود؛ زیرا پایبندی به این امور باعث تقویت ایمان و همچنین همدلی، همراهی و رفاقت میان کارکنان می‌شود.

مسئول روابط عمومی منطقه ساری با اشاره به اینکه شخص نمازخوان اهل دروغ، نیرنگ و فتنه نیست، اظهار کرد: انسان به واسطه روح انسانی قابلیت رسیدن به کمالات را دارد که باید فرصت‌ها و ابزارهای لازم در اختیار انسان باشد و نماز بهترین ابزار برای صعود انسان به قله معرفت خدا است.

 

85875445654878

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید