پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

منطقه استان مرکزی موفق به کسب رتبه برتر در حوزه حقوق شهروندی شد

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۰

در راستای محور ششم ارزیابی عملکرد بین دستگاه‌های اجرایی کشور و ستاد وزارت نفت و همچنین شرکت‌های اصلی صنعت نفت طی سالهای 1398و 1399، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی موفق به کسب بالاترین امتیاز عملکردی در حوزه حقوق شهروندی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی، اقبال انصاری رئیس اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و دبیر کارگروه اصلی صیانت از حقوق شهروندان در نظام اداری، به پاس این اقدام موثر و تلاش مستمر منطقه با ارسال لوح سپاس به سعید جمشیدی مدیر منطقه استان مرکزی مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران نیز طی نامه‌ای کتبی از مدیران خدوم و شایسته و تمامی کارکنان مناطق به ویژه مناطق برتر در این حوزه تقدیر و تشکر کرد.

کرامت ویس‌کرمی ابراز امیدواری کرد تا مناطق بتوانند با بهره‌گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار در تمامی عرصه‌های خدمت‌رسانی به آحاد شهروندان سربلند و موفق باشند.

شایان ذکر است، رئیس اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با ارسال لوح تقدیر جداگانه‌ای از همکاری و تعامل غلامرضا ممیوند مسئول روابط عمومی منطقه استان مرکزی در ارسال به موقع مستندات کامل و جامع در زمینه حقوق شهروندی نیز تقدیر کرد.

گفتنی است، منطقه استان مرکزی طی چند سال اخیر در ارزیابی‌های استانی نیز توانسته در حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب موفق به اخذ رتبه‌های برتر شود.

 

تجلیل از حوزه صیانت حقوق شهروندی 1

 

تجلیل از حوزه صیانت حقوق شهروندی 2
 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید