پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ملی پخش گیلان با دانشکده فنی فومن- پردیس

(سه شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۱۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از امضای تفاهم‌نامه و همکاری علمی و پژوهشی این شرکت با دانشکده فنی فومن- پردیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان، این تفاهم‌نامه مشترک علمی و پژوهشی در راستای  توسعه و ارتقای سطح علمی کارکنان منطقه، بین  دکتر بالادست، مدیر منطقه گیلان و دکتر محتسبی مدیر دانشکده فومن، منعقد شد.

دکتر بالادست در این زمینه گفت: گسترش این همکاری‌ها در راستای دستیابی به دانش روز دنیا، انتقال دانش به نسل جدید، پرورش نیروی انسانی کارآمدتر و همچنین رسیدن به اهداف بزرگ صنعت نفت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه این تفاهم‌نامه چهارمین همکاری بین شرکت ملی پخش با دانشگاه‌های سطح استان است افزود: بر پایه این همکار‌ها انجام طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری مورد نیاز، ایجاد زمینه‌های مناسب به منظور بهره‌گیری از توانمندی‌ها، حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلی با موضوعات مرتبط با فعالیت‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، از جمله زمینه‌های همکاری مشترک در این تفاهم‌نامه است.

گفتنی است، دانشکده فنی فومن جزء دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران است و دارای رشته‌های مهندسی نفت، شیمی، کامپیوتر، صنایع در مقطع کارشناسی و مهندسی شیمی، صنایع و  MBA در مقطع کارشناسی ارشد است.

 

 
تفاهم نامه 03
تفاهم نامه 02
تفاهم نامه 01

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید