پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

طرح کهاب در منطقه تربت حیدریه اجرا می‌شود

(سه شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۰۵

معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه از اجرای طرح کهاب در جایگاه‌های عرضه سوخت، در راستای حفظ محیط زیست، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه، معاونین فنی و عملیاتی و بازرگانی به همراه کارشناسان فنی منطقه، با حضور در نواحی تابعه، ضمن بازدید از مجاری عرضه سوخت با متصدیان جایگاه‌های سوخت به منظور رفع موانع و مشکلات احتمالی در اجرای طرح دیدار و گفتگو کردند.

مرتضی جلائی‌فر معاون فنی و عملیاتی منطقه تربت حیدریه گفت: با تأکید مدیر منطقه مبنی بر تسریع در اجرای طرح کهاب به منظور اطلاع از وضعیت موجود و دریافت نقطه نظرات متصدیان مجاری عرضه، با حضور در نواحی تابعه ضمن بازدید از جایگاه‌های سوخت، جلسه‌ای با متصدیان مجاری عرضه برگزار شد.

جلائی‌فر اذعان‌ داشت: اجرای طرح کهاب از مصوبات هیئت وزیران در سال 1398 است ‌که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ملزم به اجرای آن است.

وی تصریح کرد: جایگاه‌های تازه تاسیس از ابتدای مهرماه سال 1399، جایگاه‌های سوخت داخل محدوده شهری کلان‌شهرها و شهرهای بزرگ تا پایان سال 1400و دیگر جایگاه‌ها تا پایان سال 1401 باید نسبت به اجرای طرح کهاب اقدام کنند.

لازم به یادآوری است، کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخارات بنزین از مهمترین اهداف اجرای طرح کهاب برای حفظ محیط زیست است.


طرح کهاب 3
طرح کهاب 2
طرح کهاب 1

طرح کهاب 4

طرح کهاب 5
طرح کهاب 7
طرح کهاب 6

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید