پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

مصرف سی‌ان‌جی در منطقه آذربایجان شرقی 10 درصد افزایش یافت

(چهارشنبه ۶ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۱۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی خبر داد: مصرف سی‌ان‌جی در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح منطقه، 10 درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی با اشاره به اهمیت توسعه صنعت سی‌ان‌جی و تلاش و همت مدیریت و مسئولین منطقه در راستای بهره‌مندی از سوخت پاک به عنوان جایگزین مصرف سوخت‌های فسیلی، اظهار داشت: در بازه زمانی مذکور بیش از 176 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در بخش حمل‌ونقل استان مصرف شده که به همین میزان نیز در مصرف بنزین موتور و هزینه‌های تأمین و نگهداشت آن نیز صرفه‌جویی به عمل آمده است.

وی تعامل و همکاری با بخش خصوصی در احداث و توسعه جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سطح استان، پیگیری مستمر ثبت‌نام تبدیل رایگان خودروهای عمومی باری و مسافری به دوگانه‌سوز در سامانه GCR.NIOPDC.IR، تجهیز و استانداردسازی جایگاه‌ها و آموزش نیروی انسانی را از جمله اقدامات منطقه در توسعه صنعت سی‌ان‌جی در استان برشمرد.

 

مدیر منطقه آذربایجان شرقی یادآور شد: از 345 جایگاه عرضه سوخت استان، 173 باب مربوط به جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی است که با حداکثر ظرفیت به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی به شهروندان و مصرف‌کنندگان هستند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید