پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

سهم 60 درصدی شرکت‌های صاحب‌نشان از توزیع فرآورده‌های نفتی در فارس

(چهارشنبه ۶ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۴۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: 70 درصد از جایگاه‌های فارس تحت پوشش شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت هستند و روزانه هفت میلیون لیتر بنزین و نفتگاز استان توسط جایگاه‌های تحت پوشش این شرکت‌ها توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس, امیر بنی‌کریمی در حاشیه جلسه‌ای که با حضور مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌های زنجیره‌ای صاحب‌نشان مستقر در استان فارس به میزبانی منطقه برگزار شد، گفت: روزانه در استان حدود 12 میلیون لیتر فرآورده‌های نفتی بنزین و نفتگاز تامین و توزیع می‌شود که سهم مجاری عرضه تحت پوشش شرکت‌های زنجیره‌ای صاحب نشان 60 درصد است.

بنی‌کریمی هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی و تبیین سیاست‌های راهبردی طرح برندینگ در حوزه‌های تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی، کنترل و نظارت و  همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی جایگاه‌های تحت پوشش این شرکت‌ها بیان کرد.

وی ضمن تشکر از همکاری این شرکت‌ها در توزیع فرآورده‌های نفتی در سطح استان به ویژه در شرایط سخت بیماری کرونا، بر نقش و اثرگذاری این شرکت‌ها در چرخه تامین و توزیع سوخت در کشور تاکید کرد و افزود: ارتقای سطح رفاه مشتریان و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با مدیریت موثر بخش خصوصی در فرآیند خرید، دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی و تقویت مجریان فعلی اعم از جایگاه‌داران و شبکه حمل‌ونقل از اهداف مهم ایجاد شرکت‌های صاحب‌نشان است.

این مقام مسئول همچنین اظهار کرد: تاکنون حدود 70 درصد از جایگاه‌های فعال منطقه زیرپوشش این شرکت‌ها قرار دارند که به طور میانگین روزانه بیش از هفت میلیون لیتر انواع فرآورده‌های مورد نیاز استان (بنزین و نفتگاز) از طریق این جایگاه‌ها توزیع می‌شود.

مدیر منطقه فارس بر نظارت و کنترل بیشتر شرکت‌های مذکور بر عملکرد صحیح و رعایت نکات ایمنی و زیست‌محیطی, بازسازی و نوسازی زیرساخت‌های اصلی (مخازن و خطوله انتقال فرآورده) در جایگاه‌های تحت پوشش خود تاکید کرد.

در ادامه هر یک از شرکت‌های یاد شده به بیان چالش‌های خود در حوزه‌های مالی، خرید و ارسال فرآورده به جایگاه‌ها و تامین به موقع قطعات مورد نیاز سامانه هوشمند  پرداختند و از سوی مدیر و معاونین منطقه راهنمایی و راهکارهای لازم ارائه شد.

 

برند 3
برند 2
برند 1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید