پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

مجموعه تلاشگران حوزه سوخترسانی در مناطق آذربایجان شرقی و استان مرکزی واکسینه شدند

(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

مجموعه تلاشگران حوزه سوخترسانی در مناطق آذربایجان شرقی و استان مرکزی واکسینه شدند.بر این اساس، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی اعلام کرد: با هماهنگی و پیگیری انجام شده واکسیناسیون کارکنان این منطقه آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی با اشاره به وضعیت همه‌گیری بیماری کووید 19 گفت: کارکنان این منطقه همانند سایر فعالان عرصه سوخت‌رسانی در معرض شدید ابتلا به کرونا ویروس هستند، لذا با پیگیری و هماهنگی انجام شده با مسئولان استانی و همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت شمالغرب کشور واکسیناسیون کارکنان این منطقه آغاز شد.


روح‌اللهی ضمن تشکر از پیگیری و تلاش مسئولان اچ‌اس‌ائی منطقه و تعامل و همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت شمالغرب کشور اظهار کرد: واکسیانسیون کارکنان این منطقه جهت پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا طی هفته جاری خاتمه خواهد یافت.


مدیر منطقه آذربایجان شرقی با آرزوی سلامتی و بهبود کامل برای همه هموطنان، یادآور شد، این منطقه با دارا بودن 12 ناحیه و 740 پرسنل، با تمام قوا در تأمین و توزیع سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف مصرف اعم از صنایع، کشاورزی و جایگاه‌های عرضه سوخت فعال است و به امید خدا وقفه‌ای در ارائه خدمات سوخت‌رسانی به وجود نخواهد آمد.

 
منطقه استان مرکزی
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی نیز درباره واکسینه شدن مجموعه کارکنان خدوم منطقه گفت: با هماهنگی درون و برون بخشی، گروهی از مرکز بهداشت شهرستان شازند در محل درمانگاه انبار نفت شهید آنجفی مستقر شده و طی چهار روز واکسیناسیون تمامی نیروهای روزکار و نوبتکار در دستور کار منطقه قرار گرفت و مقرر شد تعداد 518 نفر واکسینه شوند.
 
سعید جمشیدی ضمن تقدیر و تشکر از کادر بهداشت و درمان شهرستان شازند و تلاش واحدهای ایمنی و بهداشت محیط زیست و واحد امور اداری وخدمات اداری و اجتماعی و کادر درمانگاه مستقر در منطقه افزود: برنامه واکسیناسیون نیروهای شاغل در نواحی از طریق مرکز بهداشت شهرستان‌های اراک، ساوه، دلیجان و خمین در دست اقدام است که امید است در چند روز آینده محقق شود.
 
وی به نیروهای جایگاه‌های عرضه سوخت و رانندگان نفتکش نیز اشاره کرد و گفت: واکسیناسیون این قشر خدوم و شایسته نیز در دستور کار منطقه است.
 
جمشیدی تاکید کرد: خادمان عرصه نظام خدمت در منطقه استان مرکزی در طول شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا با تمام توان به ارائه خدمت همت گماشته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ازجمله اطلاع‌رسانی، رعایت فاصله اجتماعی، تب سنجی روزانه و ضدعفونی کردن اطاق‌ها و همچنین توزیع ماسک و الکل به این خدمت رسانی ادامه دادند.

 

وی ابراز امیدواری کرد، با این اقدام هر چه سریعتر این ویروس منحوس نابود و شادی و آرامش به تمام ملت جهان برگردد.

  

منطقه آذربایجان شرقی
واکسیناسیون1400616 3

واکسیناسیون 1400617 2

 

منطقه استان مرکزی

واکسیناسیون 2

واکسیناسیون 3
      
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید