پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

برگزاری بیش از 1000 نفر ساعت آموزش اچ‌اس‌ائی در منطقه ایلام

(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۴۰

معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایلام از برگزاری یک هزار و ۶۰ نفر ساعت دوره آموزشی ویژه کارکنان، رانندگان نفتکش و کارگران جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست طی شش ماه گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد‌ه‌های نفتی منطقه ایلام، پرویز ایدون گفت: با توجه به ضرورت حفظ آمادگی و ارتقای سطح دانش و افزایش مهارت، این دوره‌ها ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویژه کارکنان، رانندگان نفتکش، کارگران جایگاه‌های عرضه سوخت و کارکنان برگزار شد.

ایدون بر حفاظت و سلامت نیروی انسانی و بهینه سازی محیط کار تاکید کرد و افزود: قریب به 400 نفر ساعت آموزش ایمنی، مدیریت بحران و بهداشت طی این شش ماه برای کارکنان در راستای حفاظت و بالا بردن سطح سلامت آنان برگزار شده است.

وی اظهار کرد: رعایت موارد ایمنی و بهداشت و محیط زیست، نقش موثری در جلوگیری از بروز حوادث ایفا می کند، از این‌ رو برای کارگران جایگاه‌های عرضه سوخت استان 420 نفر ساعت و رانندگان نفتکش 260 نفر ساعت کلاس آموزشی در زمینه مبارزه با حریق، واکنش در شرایط اضطرار و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در  پیشگیری از شیوع کرونا برگزار شده است.

 

معاون ایدون

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد‌ه‌های نفتی منطقه ایلام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید