پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

ابطال بیش از 200 کارت سوخت بنزین متخلف با پلاک مناطق آزاد در منطقه چابهار

(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار از ابطلال 202 فقره کارت هوشمند سوخت بنزین متخلف با پلاک مناطق آزاد در جایگاه‌های عرضه سوخت شهرستان سرباز در ناحیه ایرانشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار، سیدکاظم اسد ضمن اعلام مطلب فوق بر پایش و رصد مستمر تراکنش‌های سوخت‌گیری بنزین در مجاری عرضه منطقه تاکید و عنوان کرد: بر همین اساس و با بررسی تراکنش‌های مجاری عرضه شهرستان سرباز در ناحیه ایرانشهر در مرداد ماه سال‌جاری، پلاک‌های متخلف مذکور شناسایی و نسبت به ابطال کارت‌های سوخت متخلف اقدام شد.

اسد، حجم سوخت‌گیری ماهانه کارت‌های مذکور را بیش از 70 هزار لیتر عنوان و خاطر نشان کرد: کارت‌های مذکور عمدتا با شماره پلاک‌های بسیار قدیمی که دارای تراکنش‌های مستمر و سوخت‌گیری نامتعارف بوده‌اند، کشف و شناسایی شد.

وی بر این موضوع که طبق قانون امکان تردد خودروهای مذکور از شعاع بیشتر از 30 کیلومتری از شهرستان چابهار وجود نداشته تاکید کرد و گفت: کارت‌های مذکور توسط افراد سودجو جهت قاچاق فرآورده‌های نفتی به نقاط نزدیک مرز انتقال داده شده‌ است.

مدیر منطقه چابهار در پایان خاطر نشان کرد: جهت حفظ و پاسداری از سرمایه‌های ملی و جلوگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی، تمام تلاش و کوشش خود را در راستای احقاق حقوق مردم شریف منطقه و خدمت‌رسانی مناسب به آنها به کار بسته و در این خصوص تمامی همکاران و امکانات خود را نیز بسیج کرده‌ایم.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید