پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

تأسیس انبارهای جدید نفت و ساخت مخازن‌ ذخیره‌سازی از مأموریت‌های مهم پخش است

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۲۹

معاون جدید وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در نشست با مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پخش بر اهمیت بالای تأسیس انبارهای نفت و ساخت مخازن‌ ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جلیل سالاری در این نشست در زمینه مسائل و موضوعات مربوط به برنامه‌ریزی و تأمین و توزیع فرآورده‌های نفتی با مدیران و مسئولان پخش گفتگو و تبادل نظر کرد و گفت: امروز صندلی خدمت به مردم، در اختیار ماست و به آن تعهد داریم و تلاش می‌کنیم تا علاوه بر تآمین سوخت هموطنان عزیز در سراسر کشور، با تأمین سوخت به موقع نیروگاه‌ها، چراغ هیچ خانه‌ای خاموش نباشد.

وی در بخشی از سخنان خود به اهمیت جایگاه نیروی انسانی اشاره و اظهار امیدواری کرد، تا با برنامه‌ریزی‌های دقیق زمینه ورود جوانان را برای تصدی مدیریت‌ها فراهم کنیم. 

در این نشست، کرامت ویس‌کرمی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ضمن تشریح عملکرد شرکت در حوزه‌های مختلف به نقش مهم نیروی انسانی در پیشبرد اهداف شرکت اشاره کرد و از نیروی انسانی به عنوان اصلی‌ترین سرمایه سازمانی در شرکت ملی پخش نام برد.

 

جلسات - آقای سالاری معاون وزیر - با -مدیریت  تامین توزیع - 23-6-1400 12
جلسات - آقای سالاری معاون وزیر - با -مدیریت  تامین توزیع - 23-6-1400 8
جلسات - آقای سالاری معاون وزیر - با -مدیریت  تامین توزیع - 23-6-1400 6

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید