پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

گزارش تصویری؛

برگزاری گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

(چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۰۰

حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان و کارکنان شرکت ملی پخش و با اجرای مارش نظامی یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با فرا رسیدن 31 شهریور سالروز غاز دفاع مقدس از سوی رژیم بعثی عراق علیه ایران و نامگذاری آن به عنوان هفته دفاع مقدس، این شرکت امسال نیز همچون سال‌های قبل به پاس رشادت‌ها و جانفشانی‌های مردان و زنان غیوری که از وطنشان با جان و دل دفاع کردند، مراسم گرامیداشتی با اجرای مارش نظامی در مقابل ساختمان ستاد برگزار کرد.

در این مراسم که مدیرعامل و فرمانده حوزه بسیج در آن حضور داشتند، ویس کرمی با ایراد سخنانی همکاران حاضر در مراسم و تمامی کارکنان شرکت را به انجام وظایف خود در امر سوخترسانی, به بهترین شکل ممکن توصیه و آرزو کرد روحیه ی تلاش و گذشت در بین نسل جوانان جامعه، همچون دوران دفاع مقدس جاری و تداوم داشته باشد.

درضمن داود عربعلی فرمانده حوزه بسیج شرکت نیز در این مراسم، به همکاران رعایت صداقت و همچنین پرهیز از کم فروشی در انجام وظایف خود را توصیه کرد.

لازم به ذکر است که فرمانده حوزه بسیج شرکت به مناسبت هفته دفاع مقدس با اهداء لوحی از طرف وزیر نفت، به عنوان یکی از رزمندگان نمونه و یادگارهای ارزشمند آن دوران، مورد تشویق و تقدیر قرار گرفت.


شروع هفته دفاع مقدس 31-6-1400 18
شروع هفته دفاع مقدس 31-6-1400 17
شروع هفته دفاع مقدس 31-6-1400 15
شروع هفته دفاع مقدس 31-6-1400 14
شروع هفته دفاع مقدس 31-6-1400 12
شروع هفته دفاع مقدس 31-6-1400 8

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید