پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

در منطقه ساری برگزار شد؛

جلسه هماهنگی سوخت‌رسانی به نیروگاه ها با دستگاه‌های ذیربط

(یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰) ۱۰:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: به منظور سوخت‌رسانی بی وقفه به نیروگاه شهید سلیمی نکا، جلسه‌ای با حضور نمایندگان برخی از دستگاه‌های مرتبط به میزبانی شرکت ملی پخش این منطقه، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب‌پور مدیر منطقه در جلسه مشترکی با مدیران عامل نیروگاه شهید سلیمی نکا، راه‌آهن استان و معاون حمل و نقل و ترافیک استانداری که در تاریخ  1400/6/28 به میزبانی این شرکت برگزار شد، تأمین پایدار سوخت نیروگاه شهید سلیمی نکا را جزء برنامه‌های جدی این شرکت عنوان کرد.

رجب‌پور گفت: با مقایسه آمارهای ارسال فرآورده به نیروگاه شهید سلیمی در سال گذشته و سال جاری و رشد پنج درصدی مصرف فرآورده، خواستار رفع سریع نواقص به منظور هماهنگی مستمر در امر سوخت‌رسانی شد.

وی افزود: انبار نفت ساری با توجه به زیرساخت‌هایی که دارای قابلیت تغییرپذیری بالای عملیاتی هستند و با پشتیبانی نیروهای توانمند عملیاتی و همکاری با حمل و نقل ریلی، این امکان را فراهم کرده که در هر شرایطی بتواند سوخت دوم نیروگاه مازندران را تأمین کند.

سبحان رجب‌پور اظهار کرد: در این هم‌اندیشی مقرر شد که سوخت‌رسانی به نیروگاه توسط اداره کل راه‌آهن شمال با واگذاری مخزن‌دارها و همچنین تقویت نفت‌کش‌ها، در اولویت قرار گیرد.

مدیر شرکت ملی پخش منطقه ساری با اشاره به وجود یکی از بزرگترین نیروگاه‌های برق در مازندران، بیان کرد: حمل و تخلیه به موقع سوخت جایگزین در نیروگاه شهید سلیمی نکا اولویت اول این شرکت بوده که با توجه به احتمال افت فشار گاز طبیعی باید همچون سنوات قبل صورت پذیرد.

در ادامه این نشست مدیران عامل نیروگاه شهید سلیمی نکا، راه‌آهن شمال، معاون دفتر فنی و حمل و نقل ترافیک و نماینده استانداری مازندران نظرات و راهکارهای پیشنهادی خود را در جهت بهبود سوخت‌رسانی به نیروگاه مطرح و سخنانی ایراد کردند. 


897654564
879876546

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید