پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

انجام بالغ بر 13 هزار بازدید کنترل کمی و کیفی از جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه ارومیه

(سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه از انجام بالغ بر 13 هزار بازدید کنترل کمی و کیفی از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی منطقه ارومیه در شش ماهه نخست سال‌جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، احمد مجرد گفت: در بازه زمانی یاد شده، بالغ بر 8 هزار و 400 بازدید کنترل کمی توسط کارشناسان فنی خدمات مهندسی این شرکت با مشارکت اداره کل استاندارد و همچنین تعداد چهار هزار و 800 بازدید کنترل کیفی سوخت توسط واحد مهندسی فرآورده‌های منطقه از جایگاههای عرضه فرآورده‌های نفتی مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی انجام شد.

مجرد اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، همه بازدیدهای صورت گرفته فوق از 133 باب جایگاه عرضه سوخت و 30 باب فروشندگی محور روستایی به صورت ادواری از نظر شاخص‌های کمی و کیفی از پیش تعریف شده انجام می‌شوند.

وی افزود: در مجموع به صورت دوره‌ای و منظم، ماهانه یک نوبت نازل‌های عرضه سوخت بنزین و نفتگاز و همچنین پنج نوبت کیفیت سوخت جایگاه‌ها آزمایش می‌شود که در صورت مشاهده کوچکترین اختلال در کارکرد نازل‌ها، خیلی سریع توسط کارشناسان فنی، نازل مربوطه پلمپ شده تا توسط تعمیرکار مجاز تنظیم و به روزرسانی شود.

مدیر منطقه ارومیه افزود: همشهریان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل و ایراد فنی نازل‌ها، با مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان 09627 تماس حاصل فرمایند و واحد روابط عمومی و بازرسی شرکت موظف است شکایات واصله را با حضور شاکی بررسی کرده و نتیجه اقدامات صورت گرفته را به مشتری و مبادی ذیربط منعکس کند.

 


بازدید

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید