پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

آغاز مرحله دوم واکسیناسیون مجموعه تلاش‌گران حوزه سوخت‌رسانی منطقه کهگیلویه و بویراحمد

(سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای مرحله دوم واکسیناسیون با هماهنگی و پیگیری‌های انجام شده با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان و شبکه بهداشت کهگلویه و بویراحمد در منطقه آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد، سالار خشایی گفت: با پیگیری و تلاش واحد اچ‌اس‌ائی منطقه و تعامل با بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد، واکسیناسیون مرحله دوم کارکنان شرکت جهت پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا آغاز شده و به شکر خدا در روزهای آتی به پایان می‌رسد و هیچ‌گونه مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

خشایی با آرزوی سلامتی و بهبود کامل برای همه هموطنان افزود: واکسیناسیون مرحله دوم منطقه شامل کارکنان و همچنین خانواده آنها، مالکان، متصدیان و کاربران جایگاه‌های عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی، رانندگان حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی و همچنین متصدیان تاسیسات سیلندر پرکنی است.

مدیر منطقه کهگیلویه و بویراحمد درباره تامین و توزیع سوخت در منطقه گفت: این شرکت با تمام توان در تامین و توزیع سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف مصرف اعم از صنایع، کشاورزی و جایگاه‌های عرضه سوخت فعال است و به امید خدا هیچ‌گونه وقفه‌ای در ارائه خدمات سوخت‌رسانی به وجود نخواهد آمد.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید