پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

مصرف بنزین در منطقه کردستان ۱۶ درصد افزایش یافت

(چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: مصرف بنزین در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۶ ماهه اول سال جاری، قریب به 260 میلیون لیتر بنزین در استان کردستان مصرف شده است.

وی به تأمین به موقع سوخت مورد نیاز خانوارهای مصرف کننده نفت‌سفید اشاره و اضافه کرد: امسال همچنین در ۶ ماهه اول، حدود 10 میلیون لیتر نفت سفید در استان به مصرف رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد کاهش داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به وجود ۲۲ هزار خانوار مصرف کننده نفت‌سفید در استان، افزود: در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تحقق حقوق شهروندی و کسب رضایت‌مندی مشتریان، سهمیه سالیانه این خانوارها در کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب آنها شارژ شده که با مراجعه به فروشندگی نفت سفید، سوخت مورد نیاز خود را تهیه می‌کنند.

گیتی‌منش یادآور شد: بعد از اجرای طرح راستی‌آزمایی خانوارهای مصرف کننده نفت‌سفید توسط کارشناسان این شرکت، بیش از ۱۲ هزار خانوار در استان از چرخه دریافت نفت سفید حذف شدند.

در حال حاضر ۸۴ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و ۵۲ باب جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در این منطقه به مردم خدمات ارائه می‌کنند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید