پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان

(سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱) ۰۹:۱۷

تفاهم‌نامه علمی، پژوهشی و فناوری بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در راستای تقویت و توسعه همکاری‌های بیشتر منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، سیدباقر نورالدینی مدیر منطقه در این باره گفت: این تفاهم‌نامه در راستای تقویت و توسعه همکاری‌های فی‌مابین با هدف دسترسی و به‌کارگیری دانش فنی روز در اجرای طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی، مشاوره‌ای و آموزشی به منظور دستیابی به دانش و فنآوری‌های مورد نیاز شرکت منعقد شده است.

وی افزود: انجام طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فنآوری، برگزاری نشست‌های علمی مشترک و تبادل افکار و اطلاعات، ارائه برنامه توسعه فنآوری و مشاوره علمی و پژوهشی جهت پروژه‌های مطالعاتی شرکت، همکاری در خصوص معرفی اساتید و متخصصان مورد نیاز شرکت و همکاری در ایجاد فرصت‌های مطالعاتی و دوره‌های تحصیلات تکمیلی از جمله زمینه‌های همکاری مشترک در این تفاهم‌نامه است.

نورالدینی ادامه داد: به منظور تهیه و تدوین دستورعمل‌های لازم و پیگیری اجرای موضوعات تفاهم‌نامه، کمیته‌ای تحت عنوان "کمیته مشترک همکاری" متشکل از نمایندگان طرفین تشکیل و حسب نیاز نسبت به برگزاری جلسات اقدامات لازم انجام خواهد شد.

 

تفاهم نامه
تفاهم نامه
تفاهم نامه

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید