پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

انجام 30 بازدید از نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس

(چهارشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۲۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از انجام 30 بازدید از نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس در قالب بازدیدهای گروه معین منطقه از ابتدای سال جاری تاکنون در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، اسداله طاهری از تلاش تمامی کارکنان به ویژه نواحی در سوخت‌رسانی مطلوب در استان فارس تشکر و قدردانی کرد و گفت: این منطقه با داشتن 16 ناحیه از بزرگترین مناطق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که وظیفه تأمین و توزیع به موقع سوخت را در سطح استان با 37 شهرستان بر عهده دارد.

طاهری با اشاره به این موضوع که هدف از تشکیل گروه‌های معین در سطح منطقه، شناسایی نقاط قوت و ضعف، بازدید میدانی، بررسی و رفع چالش‌های سوخت‌رسانی در سطح شهرستان‌ها و همچنین کمک به رؤسای نواحی در تسریع بخشیدن به سوخت‌رسانی به مردم بیان کرد و افزود: این بازدیدها در قالب دو گروه معین به سرپرستی مدیر و معاون فنی و عملیاتی و متشکل از واحدهای مختلف مالی، عملیات، ایمنی، اداری و سامانه هوشمند سوخت انجام می‌شود.

وی، یکی دیگر از اهداف مورد نظر حضور این گروه در نواحی را علاوه بر بازدیدهای میدانی از مجاری عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی و مصرف‌کنندگان عمده و جزء، حضور در جلسه شورای اداری و دیدار با مقامات شهرستان ها با محوریت تبیین برنامه‌ها، اولویت‌های شرکت و رفع مشکلات در حوزه سوخت‌رسانی شهرستان‌ها برشمرد.

مدیر منطقه فارس در دیدار با مسئولین شهرستان‌ها بر ضرورت همکاری و تعامل لازم با نواحی شرکت به ویژه در حوزه‌های کنترل و نظارت، برآورد و تخصیص سهمیه به مصرف‌کنندگان و همچنین مقابله با قاچاق فرآورده‌های نفتی در سطح شهرستان‌ها تأکید کرد.

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید