پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

آمادگی منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهت سوخت‌رسانی مطلوب در شرایط اضطراری

(چهارشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۳۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی شرکت و جایگاه‌های عرضه سوخت استان برای ارائه سوخت‌رسانی مطلوب در شرایط اضطراری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد، به منظور آماده‌سازی جایگاه‌های عرضه سوخت استان، بازدیدهای ویژه با حضور واحدهای مرتبط شرکت در سطح استان در قالب گروه معین انجام شد.

سالار خشایی در جلسه جمع‌بندی تشکیل تیم‌های اعزامی اظهار کرد: با توجه به بارندگی‌های اخیر، منطقه کهگیلویه و بویراحمد ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، آمادگی کامل جهت سوخت‌رسانی مطلوب همچون روال سابق را برای همشهریان شریف دارد.

وی اظهار کرد: گروه اعزامی به شهرستان‌ها بازدیدهای مورد نظر را انجام دادند و نواقص برای رفع کامل به مالکان جایگاه‌های سوخت و رؤسای شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

این مقام مسئول، بهره‌گیری از تجارب گذشته در تشکیل تیم‌های اعزامی و ارزیابی عملکرد این تیم‌ها به منظور نظارت و کنترل بر ارائه خدمات مطلوب سوخت‌رسانی در جایگاه‌ها و تأسیسات گاز مایع توسط کارشناسان و تیم‌های بازرسی را نقطه عطفی در خدمت‌رسانی به مردم شریف دانست.

مدیر منطقه کهگیلویه و بویرحمد ضمن تشکر از مالکان و متصدیان جایگاه‌های استان تصریح کرد: جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی استان (بنزین، نفتگاز و سی‌ان‌جی)، آمادگی خدمت‌رسانی به همشهریان گرامی را دارند و تمام جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح استان از استانداردهای لازم برخوردار هستند.

وی افزود: همشهریان و مسافران عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل از طریق تماس با مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با شماره تماس 09627، نسبت به ارائه گزارشات خود اقدام کنند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید