پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

برگزاری دوره‌ی آموزش ایمنی در جایگاه‌های سی‌ان‌جی در منطقه کهگیلویه و بویراحمد

(شنبه ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۰۸

یک دوره آموزشی ایمنی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهکیلویه و بویراحمد در راستای ارتقای توانمندی نیروی انسانی و حفظ ایمنی در جایگاه‌های سی‌ان‌جی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد، یک دوره آموزش ایمنی اپراتورهای جایگاه‌های سوخت مایع و سی‌ان‌جی رانندگان حمل و نقل فرآورده‌های نفتی به مدت چهار روز کاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن آموزش و انبار نفت منطقه برگزار شد.

سالار خشایی مدیر منطقه ضمن اعلام خبر برگزاری دوره آموزشی ایمنی در انبار نفت شهید سلیمانی منطقه گفت: هدف از برگزاری این دوره، ارتقاء سطح آمادگی و توانایی اپراتورهای شاغل در جایگاه‌های عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی و رانندگان نفتکش بوده و از مهمترین بخش آموزش می‌توان بکارگیری درست و به موقع تجهیزات در جهت حفظ سلامت و جلوگیری از حادثه و اطفاء حریق اشاره کرد.

خشایی افزود: این دوره آموزشی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دو بخش تئوری و عملی در فضای باز برگزار شد و تلاش بر این بوده که با توجه به بیماری منحوس کرونا حتی‌المقدور دوره‌های آموزشی با هماهنگی‌های لازم به صورت مجازی برگزار شود.

وی خبر داد: در سال جاری، دو هزار و 900 نفر ساعت دوره آموزشی با محوریت حمل و نقل فرآورده‌های نفتی و کاربران تأسیسات سیلندر پرکنی و جایگاه‌های سوخت در منطقه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

مدیر منطقه اظهار کرد: مهمترین نیاز امروز در حوزه‌های مرتبط سوخت‌رسانی، دانش‌افزایی و ارتقاء سطح معلومات است که در این راستا در تلاش هستیم برای ارتقاء دانش، حفظ سلامتی و جلوگیری از احتمال وقوع حادثه با همکاری و هماهنگی‌های لازم با واحدهای آموزش و اچ‌اس‌ائی منطقه دوره‌های مختلف آموزشی برگزار کنیم.


222
222
222
222
222

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید