پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

سوخت‌رسانی پایدار در استان فارس

(شنبه ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۷:۴۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از روند پایدار سوخت‌رسانی در استان خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی و آمادگی پیشین، با ورود سامانه بارشی به فارس، نظارت بر نحوه انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی و همچنین تأمین، ذخیره‌سازی و توزیع سوخت فروشندگی‌ها به ویژه در نقاط سیل‌خیز استان به طور مطلوب در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، اسداله طاهری با اشاره به اطلاعیه‌های اداره کل مدیریت بحران استانداری و اخطاریه‌های سازمان هواشناسی و با توجه به ورود سامانه بارشی، حجم بارش‌ها در همه نقاط به ویژه نواحی جنوبی و شرقی استان افزود: این شرکت برای تأمین سوخت در شرایط بحرانی آمادگی کامل دارد و تمهیدات لازم برای سوخت‌رسانی به مناطق سخت‌گذر و حادثه‌دیده انجام شده است.

وی با بیان این موضوع که تمامی تأسیسات و انبارهای شرکت فعال و با مشکل خاصی روبه‌رو نشده‌اند، اظهار کرد: برگزاری جلسه‌های داخلی مقابله با بحران، هماهنگی با شرکت‌ها و رانندگان نفتکش به منظور آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل، هماهنگی با مالکان جایگاه‌ها و فروشندگی‌ها در خصوص تکمیل موجودی و هماهنگی با شرکت‌های موزع گاز مایع و تأمین سوخت دوم برای خانوارها از جمله اقدامات منطقه به منظور سوخت‌رسانی پایدار در سطح استان است.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روزی کارکنان به ویژه نواحی به منظور سوخت‌رسانی و خدمت‌رسانی مطلوب به مصرف‌کنندگان، گفت: حدود هزار  دستگاه نفتکش جاده‌پیما در منطقه فعالیت می‌کنند که با انجام هماهنگی‌های لازم و تأکید بر رعایت نکات ایمنی درجاده‌ها، سوخت مورد نیاز تمامی مصرف کنندگان (خانگی، تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی) به موقع به مقصد خواهد رسید.

مدیر منطقه فارس تصریح کرد: در صورت افت فشار گاز و نیاز سایر خانوارها به نفت سفید، آمادگی تأمین این فرآورده وجود دارد و مشکلی در خصوص تأمین و توزیع وجود ندارد.

وی همچنین از افرایش میزان ذخیره‌سازی فرآورده در انبارهای نفت خبر داد و افزود: سوخت جی‌پی4 برای سوخت‌رسانی به بالگردهای امدادی نیز تأمین شده است.

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید