پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش در منطقه آذربایجان شرقی

(شنبه ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۲۸

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به همراه مدیرعامل شرکت ملی پخش با حضور در منطقه آذربایجان شرقی، ضمن بررسی روند سوخت‌رسانی در سطح منطقه با کارکنان و رؤسای واحدها دیدار کردند و از نزدیک در جریان چالش‌ها و مسائل مربوط به هر یک از واحدها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، جلیل سالاری در نشستی با اشاره به جایگاه نیروی انسانی کارآمد به عنوان بالاترین سرمایه ‌شرکت گفت: انجام امور پژوهش‌محور و دانش‌بنیان در حوزه فعالیت‌ها و دستاوردهای شرکت به عنوان بازوی توانمند مدیران بوده و انعکاس به موقع آن باعث ارتقای منظر سازمان در سطح جامعه می‌شود.


علی‌اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران نیز در این نشست ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند مسئولان و کارکنان منطقه آذربایجان شرقی افزود: بهبود ساختار سازمانی و رفع مشکلات کارکنان و اقدامات فرهنگی باعث ماندگاری نیروی انسانی و افزایش راندمان شرکت خواهد شد.

معاونین فنی و عملیاتی و بازرگانی منطقه نیز ضمن اشاره به نقش مهم و جایگاه استراتژیک منطقه آذربایجان شرقی با داشتن چهار انبار نفت تدارکاتی، یک مرکز سوخت‌گیری هواپیمایی، 12 ناحیه و 348 جایگاه عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی به عنوان یکی از مناطق بزرگ عملیاتی به صورت جداگانه گزارشی از فعالیت‌های منطقه در حوزه کاری خود ارائه کردند.

 

در پایان این دیدار، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پخش از انبار نفت شهدای پخش تبریز بازدید کردند و در دیداری صمیمی با کارکنان در جریان عملیات سوخت‌رسانی این تأسیسات قرار گرفتند.

 


بازدید معاون وزیر 11
بازدید معاون وزیر 10
بازدید معاون وزیر 9
بازدید معاون وزیر 8
بازدید معاون وزیر 7
بازدید معاون وزیر 6
بازدید معاون وزیر 5
بازدید معاون وزیر 4
بازدید معاون وزیر 3
بازدید معاون وزیر 2
بازدید معاون وزیر 1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید